Royal Derma Clinic

TRICHOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ

TRICHOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ

Trichologické vyšetření vlasů a vlasové pokožky se provádí trichologickou mikrokamerou, která odhalí pravou příčinu vašeho problému. Je bezbolestné a vhodné pro ženy, muže i děti.

Při první návštěvě trichologické poradny absolvuje klient nejprve důkladný pohovor, při kterém tricholog zkoumá aktuální stav vlasů:

výskyt lupů, potřebu a frekvenci mytí, chemické zásahy jako je barvení, melíry, trvalá  pod. Dále zjišťuje momentální zdravotní stav, jaké léky a potravinové doplňky klient pravidelně užívá, a které přípravky na vlasy používá. Vyptá se na nemoci a problémy s vlasy u rodinných příslušníků pro potvrzení či vyloučení genetického původu daného problému. Kvalitu vlasů a vlasové pokožky ovlivňuje i momentální zdravotní stav, proto jsou pro trichologa důležité také informace o životním stylu klienta, především o stravování a pitn ém režimu. Všechny informace si tricholog zapíše do karty klienta.

Trichologická databáze klienta  se postupně naplňuje veškerými údaji o klientovi včetně diagnózy, doporučených přípravků k trichologické léčbě, termínů kontrol a průběhu celé léčby.