Royal Derma Clinic

Endospheres therapy face

Endospheres therapy face

  • Pokud hledáte způsob, jak zpevnit své tělo, vyhrát boj nad celulitidou, zbavit se vrásek a omladit pokožku, máme pro vás řešení. V našem salonu neustále sledujeme nejnovější trendy v oblasti neinvazivní péče o tělo a obličej.
  • Endosphères Therapy je revoluční přístroj a v současné době také nejúčinnější metoda na remodelaci těla a odstranění celulitidy.
  • Přístroj pracuje na nízkofrekvenčních mechanických tlakových mikrovibracích. Procedura je bezbolestná, neinvazivní a klinicky ověřená. Terapie zaručuje mimořádné výsledky již během několika sezení. Ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových skupin.

Ošetření obličeje

Toužíte po vypnuté a zářivé pokožce? EndospheresTherapy nabízí také ošetření obličeje

Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření.

Svěřte se do rukou našim odborníkům a vyzkoušejte účinky tohoto ošetření. Terapie přístrojem EndosheresTherapy dokáže odstranit vrásky, zlepšit okysličení a zpevnit pleť. Pozvednutí oblasti lícních kostí, zlepšení mikrocirkulace oblasti očí a snížení tukových váčku pod očima. Modeluje kontury obličeje. Ošetření stimuluje výrobu kolagenu a elastinu.

Obličejové ošetření Endospheres Face therapy představuje metodu v boji proti známkám stárnutí obličeje, krku a dekoltu Provádí se speciální, o něco menší hlavicí, než je ta určená na tělo.

Kompresní mikrovibrace působí v podkoží až na úrovni svalů. Uvolňuje je a zpomaluje proces změny jejich struktury, ke kterému v průběhu času dochází. Výrazně se tak zlepšuje pružnost pleti a postupně se tvarují i obličejové kontury. Ošetření příštrojemEndospheres Face Therapy také zlepšuje fungování krevního a lymfatického oběhu, řeší tmavé kruhy pod očima a otoky kolem nich.

Během ošetření dochází k zahřívání podkoží, a tím k urychlení produkce kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Zlepšuje se i okysličení, což má výrazný omlazující efekt.