Royal Derma Clinic

Air in – systém vzduchová jehla

AIR- IN SYSTÉM VZDUCHOVÁ JEHLA

Korejská firma Thesera, která patří k průkopníkům v oblasti neinvazivní estetiky Vám představuje novou technologii Air-In , která bourá hranice v dosavadních možnostech ošetření pleti.

 

Air-in přistoj korejské značky Thesera je žhavá novinka Beauty scény, která bourá hranice v dosavadních možnostech ošetření pleti.
Tato technologie je založená na principu vysokotlaké vzduchové jehly, hustého, silného ultrazvuku a patentovaných složek několika sér.
Perfektně nám nahradí invazivní metody u lékaře. Vysoký tlak vzduchu probourá bariéru pleti a zapracuje sérum do nejhlubší vrstvy pokožky.
Výhody tohoto neinvazivního bezbolestného ošetření pocítí klient téměř okamžitě. Po první proceduře odchází s pozitivními viditelnými výsledky.

 

Dochází k obnově elastninových, kolagenových vláken a vnitřní struktury pokožky až na buněčné úrovni .
Jednou z hlavních složek je NAD + které se přirozeně nachází v celém organismu ale vlivem stresu a stárnutí se snižuje jeho hladina.


Na rozdíl, od perorálniho podání doplňků stravy Nad+, kdy dochází k využití minimálního množství , díky průchodu trávicím traktem, a proto je velkou výhodou tohoto přístroje možnost lokální aplikace s velmi vysokou mírou vstřebatelnosti a zacílení na oslabené a poškozené partie.